Hewlett Packard'ın "DESIGNJET" ürün grubu olan geniş format yazıcılar için Hp Plotter Servisi hizmeti vermekte olan firmamız plotter servisi alanında 2010 yılından beri HP Designjet Specialist (HP Designjet Uzmanı) olarak hizmet vermektedir. Hp Designjet ürünlerinizde oluşabilecek arızalarda, plotterlarınıza direkt olarak müdehale edilebilmesi için bünyemizde bulunan Teknik Destek Uzmanı ekibimizden bir temsilci ile görüşebilirsiniz. Bu sayede hem daha kaliteli biz hizmet alıp, hem de daha kolay sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz. 

Hp Designjet ve Hp Latex grubu yazıcılarınız için plotter tamir hizmeti almak çok kolay. Dilerseniz ürünlerinizi orjinal HP yedek parça kullanarak, dilerseniz ikinci el plotter yedek parçası ve ya diğer muadil plotter yedek parçaları alarak tamir ettirebilirsiniz. Buna ek olarak kendin yap projemiz kapsamında Hp Plotter'larınızı kendiniz yapabilir ya da ürünlerin tedarikçisi olarak tarafınıza hizmet sunabilir, kurumsal ve endirekt çözüm ortaklığı sunabiliriz. 

Plotter Servis hizmetimiz başta Ankara, İstanbul ve İzmir olmak üzere Tüm Türkiye'de hizmet verilebilmektedir. Bu sayede yetkin ve kıdemli Teknik Destek Uzmanlarımız anında müdehale için tarafınıza randevu açabilir, böylelikle plotter servisi hizmetinizi şansa bırakmadan çözüme kavuşturabilirsiniz. 

Plotter Dijital Baskı Teknolojileri Bilişim Kağıt Kırtasiye Limited Şirketi olarak firmamız PlotterServisi.com.tr ve PlotterServisi.Net isimlerinde hizmet vermektedir. Web sitemizde bulunan tüm ürünler orjinal ve muadil olarak isimlerinde belirtilmiş, bunun aksine müşterilerine daima kaliteli ve kusursuz hizmet sunmayı hedeflemiştir. 

Garantili ürünlerinizin garantisini bozmadan tamir edebiliyoruz. Çünkü çalışanlarımızın ISO kalite standartlarına tam olarak uygun işlem yapması birinci önceliğimizdir. Firmanıza gelen ya da servis hizmeti için sizden alınan tamir edilecek plotter cihazlarınızın bakımı için mutlaka onay alınarak hizmet verilmektedir. Servis hizmeti tamamlanan ürünler temizlenerek neredeyse ilk alındığındaki revizyona kavuşmuş olmaktadır. 

Firmaların genel olarak kullandığı cihazlarınız için kurumsal bakım hizmeti alabilirsiniz. Genel olarak üçer aylık periyotlar için bakım anlaşması teklifi sunulur. Bu bakım anlaşmaları için firmanın mutlaka bilgi alması, ürünün marka ve modelinin tarafımıza iletilmesi ve cihazın yedek parçalı ve yedek parçasız olmak üzere servis hizmetinin tarafımızca yapılabilmesini onaylayan formları imzalaması gerekmektedir. 

Firmamızda üç tür Hp Designjet Servis Hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmetlerin ilki On-Line Servis hizmetidir. On-Line servis hizmeti ile çağrı merkezi tarafından yönlendirilerek sizin yapabileceğiniz hizmet alım şeklidir. Bu hizmet için Plotter Ltd. müşterilerinden ücret alınmamaktadır. On-Demand Servis hizmeti talebiniz üzerine rutin rootlar üzerinde oluşturulmuş servis kanallarıdır .Bu servis kanallarında talebiniz üzerine ürününüze bakım veyahut servis hizmeti yapılacaktır. Fakat bunun için standart servis hizmet bedeli alınmaktadır. Ve süreci root personeli belirlemektedir. Premium Servis hizmeti alan müşterilerimiz için ise "Anında Müdehale" olarak adlandırabiliriz. Gün, saat, zaman dilimi ne olursa olsun Premium Servis Hizmeti talep eden müşterilerimiz için talep koşulları sağlandığı sürece müdehale anlık olarak yapılır, makineniz için servis hizmeti ortalama en geç iki saat içerisinde gerçekleştirilir ve çıktı almaya devam edersiniz. Genel olarak kurumsal firmaların yoğun iş saati dilimi arasında olduğundan Premium Servis talebi açmaları daha hızlı sonuca gitmeleri açısından en kararlı seçim olacaktır.

Firmamızdan hizmet alacağınız ürünlerden bazıları şunlardır:

Hp Designjet 130, Hp Designjet 110, Hp Designjet 500, Hp Designjet T610, Hp Designjet T770, Hp Designjet T790, HP Designjet T795, Hp Designjet, T1100, Hp Designjet T1200, HP Designjet T120, Hp Designjet T520, Hp Designjet T2300, HP Designjet T2350, HP Designjet T920, Hp Designjet T730, Hp Designjet Z2100, Hp Designjet Z3200, Hp Designjet Z5400, Hp Designjet Z3100, HP Designjet Z5600, Hp Designjet Z6600, Hp Designjet Z6100, Hp Designjet Z6200, HP Designjet Z6200 vb. örnek olarak yukarıda belirten ürünlerin tamamı ve diğer Hp Designjet modellerine hizmet verebilmektedir.