Basys Foldjet 2000, EsteFold gibi ürünlerde proje katlama makinesi için Premium Servis Hizmeti, yedek parça, bakım, onarım ve tamir hizmetleri için mutlaka bizi aramalısınız. En uygun fiyatlı çözümlerde firmamız sizlere kaliteli bir hizmet ve Uzman teknik servis personelleri ile alanında bilgili ekip - ISO kalite standartlarında sizlere hizmet verecektir. 

Firmamızın ürün tedarik zincirinde Basys Foldjet 2000 proje katlama makinesine ait sensörleri, rulmanları, milleri ve diğer tüm yedek parçaları bulunmaktadır. Dİlerseniz orjinal dilerseniz ise muadil olarak tüm katlama makinesi problemlerinizi çözebilmekteyiz. Yetkili servislerin sahip olduğu tüm olanakların dışında ayrıca Yurtiçi ve Yurtdışı tedarik zincirine de kayıtlı olan firmamız - istemiş olduğunuz ürünlerin talebini yapabilmekte - sizlere hızlı ve güvenle orjinal yedek parçaları tedarik edebilmektedir. 

Katlama makinelerinde bulunan sensör hataları, rulman, kaydırma ve elektronik aksam sorunlarında bir telefon kadar yakınız. Servis hizmeti alamak istediğinizde web sitemizin iletişim bölümünden yararlanabilir, bize telefon açarak makineleriniz ile alakalı tüm sorunlarınızı ON-Line servis hizmetimizden yararlanarak çözebilirsiniz. On-Demand servisler için mutlaka bilgi almanız gerekmektedir. Firmamız 81 ilde güvenle hizmet verebilmektedir. Rutin rootlarımızı yakalayarak daha uygun fiyatlarla ürünlerinizin bakımını üstlenebilmekteyiz. Ve yahut dilerseniz direkt olarak Premium Servis hizmetimizden yararlanarak sadece size özel tamir hizmeti ve bakım onarım işlemlerini yapabiliriz. 

Sizler de makinenize uzman kişilerin bakmasını isterseniz mutlaka bizi arayınız.