Yoğun bir iş makinesi kullanıyorsunuz. Bu ürün ise OCE Plankopya makinesi ise doğru adreste servis hizmeti alabileceksiniz. Bünyemizde bulunan Teknik Destek Uzmanları tarafından Océ plankopya makineniz hangi model olursa olsun servis talebi açabilir, ürün tedariği sorabilirsiniz.

Bu ürünler genel olarak kırtasiye, kopyalama ve diğer kurumsal hizmet veren alanlarda kullanılmaktadır. Bu yüzden makinenin servis bakım hizmetini almanız her daim gerekli olacaktır. Bir telefon kadar uzak olan müşteri temsilcilerimiz sizlere cevap verdiğinde "Oce servisi almak istiyorum" şeklinde ifade edebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz hızlıca size aktaracak ve sorunsuzca makinenizin kullanımına dair bilgileri paylaşabileceksiniz.

Türkiye'de tüm illere hizmet veren firmamız çok yakın zamanda Azerbaycan, Irak, Gürcistan ve İran gibi Asya komşu ülkeler ve Avrupa'da Almanya başta olmak üzere Hollanda ve Belçika'da da hizmet sunabilmektedir.

Oce ürünlerine ait servis, yedek parça, sarf malzeme ve kağıt ürünlerini firmamızdan temin edebilirsiniz.

Oce ürünlerini daha önce kullanmadıysanız;

OCE Plankopya Makineleri Ne İş Yapar?

Renkli ve siyah beyaz tarama yapabilen a0 tarayıcısı ile siyah beyaz ( plotwave) - renkli ( colorwave) ile çıktı alabilen yüksek iş potansiyeline sahip firmalar için üretilmiş geniş format yazıcılardır. Tarayıcı ve yazıcı olmak üzere iki ayrı üniteye sahip bu ürünler - dilerseniz komplike sistem olarak da satın alabilirsiniz. Genel olarak iki rulo kapasiteli ( artırılabilir ) bu ürünlerde yaklaşık dakikada 2,5mt2 çıktı alabilirsiniz. Bu ürünlerde dakikada 3 mt2 ye yakın siyah beyaz ve renkli tarama yapabilirsiniz.