Colortrac, Contex, Canon, Graphtec, Hewlett Packard Designjet ve Océ A0 tarayıcılar için servis teknik destek ve bakım hizmetleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. 2010 yılından bu yana servis hizmeti veren firmamız orjinal yedek parça ve sarf malzemeleri konusunda alanında en büyük stok tedariğine sahiptir. Yurtiçi ve yurtdışı tedarik zincirinde bulunan firmamız Teknik Destek Uzmanları ile birlikte en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. A0 Tarayıcılarda en önemli konu olarak tarama uzunluğu, kalitesi, tarayıcı camı, tarayıcı flörasanı ve/ya tarayıcı kamerası konularında yeterli teknik ürünlere sahiptir. 

Zaman geçtikçe teknolojinin gelişmesiyle tarayıcı ve ekipmanları teknolojileri de gelişebilmektedir. Günümüzde eskiden kalma masaüstü tarayıcıların yerini artık üç boyutlu tarayıcılar almakta ve bu tarayıcılar daha da gelişmektedir. Örneğin belge taramak için artık kablolu yazıcı kullanmamıza gerek bile kalmadı. Geliştirilen sistemler sayesinde taşınabilir - pocket sistemler daha da gelişmektedir. Kalem tarayıcılar küçük ebat A4, A5 gibi taramalar için ideal olabilir. Yazıcı, Tarayıcı ve aksesuarları konusunda bizlerden hizmet alabilir, ürün tedariği konusunda destek isteyebilirsiniz. 

Tarayıcılarda genel olarak karşılaşabileceğiniz problemlerden biri de yazılımının düzgün olarak yüklenmediğinden kaynaklı yazılım hatalarıdır. Karşılıklı doğrulama esasına göre çalışan A0 Tarayıcılar ve diğer küçük ebatlı tarayıcılarda servis hizmetini uzaktan destek ( on-line ) olarak yapabilir ve size çözüm sağlayabiliriz. Tarama yapacağınız kağıtlarda - döküman ve türevlerinde boyutlar oldukça önemlidir. Bu yüzden mutlaka tarama yapacağınız ürünün boyutlarını ayarlarken hizalama ve diğer dikkat etmeniz kurallara mutlaka uyunuz. 

Bu kurallara dikkat ettikten sonra hala problem yaşıyorsanız mutlaka Kaliteli bir servis hizmeti almak için bizi aramalısınız.