HP Designjet 500 / 510 / 800 Carriage Encoder Strip ( Encoder Okuyucu Şerit )

80.00 USD + KDVKDV DAHİL 1,264.26 TL

C7770-60013 HP Designjet 500 / 510 / 800 Carriage Encoder Strip ( Encoder Okuyucu Şerit ) yine en uygun fiyatlarla sadece plotter servisinde! HP Plotter Orjinal, Muadil ve ikinci el yedek parçaları, makinelerin kullandığı Plotter Yedek Parçaları ülkemizde bulunması zor olan ve yüksek fiyatlar istenen bir ürün alanıdır. Bu ürünlerin hp plotter ve diğer makineler olan oce, epson, canon, colortrac, graphtech gibi makinelerde kullanılması ve servis hizmeti işlemlerinde değiştirilmesi gereken ürünleri içermektedir. Ürününüzün arızalanması size kolayca çözüm üretebilmenizi sağlayacak sebepler geliştirebilir. Bazı arızalar ise işe başlama ve işe geçiş süreçlerini oldukça uzatmaktadır. Ürününüzün yedek parça tedariği ve yeniden onarım süreçlerinde yedek parça veya yerinde servis hizmeti gerektiriyorsa hemen bize ulaşarak hızlıca temin yoluna başvurabilirsiniz. Böylelikle hem sıfır, hem muadil hem de  ikinci el olarak istenilen markalarda plotterlarınızın yedek parçaları, sarf malzemeleri, baskı kafaları, kartuşları gibi çalışması için gerekli olan tüm ürünleri firmamızdan temin edebilirsiniz.


Özellikle plotter makinelerinin arızalanması istenmeyen bir durumda bırakır - kuşkusuz hiç bir firmanın yada bireyin istemeyeceği bir durumdur. Bu tür durumdan hızla çıkabilmek için iletişim adreslerimizden bizi arayarak teknik destek ekibimiz ile görüşebilirsiniz. Alanında başarılı Teknik Destek Uzmanlarımızın sizlere vereceği bilgiler ile ürününüzün çözümünü hızlıca sağlayabilirsiniz. Yedek parçaların tamamında garantili ve ya muadil olarak çözüm sunabilmekteyiz. Ülkemizde bulunmayan ürünlerin, yada gelmeyecek ürünler için, yurtdışından getirme süreçleri 4 ila 6 hafta arasında değişebilmektedir. Sıfır veya muadil sıfır ürün tedariği yok ise ikinci el olarak yurt dışından ürün getirilebilir. Eğer hızlı kargo ile getirtmek isterseniz yurtdışı hızlı kargo firmalarının ücretlerine göre zamanlamanız değişecektir. Bu konuda müşteri danışmanlarımız sizlere yardımcı olacaktır.


Plotter Yedek Parçası nasıl temin edilir.? Nereden alınır, distribütörü veya diğer dağıtıcıları kimlerdir sorusuna cevap olarak plotter cihazlarınızın özellikle hewlett packard marka makinelerinin arızalanması ve yedek parça ihtiyaçlarında mutlaka zararlar yüksek olabilmektedir. Çünkü yurtdışından gelen ürünler genel olarak döviz bazlı gelmektedir. Buda gelen ürünün direkt olarak o günki döviz kuruna çevirilerek satışı yapılır. Hızlı ve acil bir iş aldığınız da hızla bu sorunu çözüme kavuşturmak hem müşterileriniz, hem de iş ilişkilerinizde oldukça önemlidir. HP Plotterların yedek parçalarında mutlaka bizden fiyat istemeyi unutmayınız.


HP Plotter makineleri pahalı ve önemli bir cihazdır. Yüksek ödemeler yaparak temin edilir. Ürünlerin korunması ve yıllık bakım anlaşması gibi seçenekler bu yüzden önemlidir. Web siteleri üzerinde birçok sonradan plotter servisi veya iş bilmeyen firmalar bulunabilmektedir. Size önerimiz bu firmaların çözüm önerilerinden ziyade yaptıkları iş ve bilgileri konusunda bilgi almanız önceliklidir.


Parçaların uyumlu olduğunu nası bilebilirim?

Öncelikle cihazınızın arkasındaki kodu tarafımıza göndermeniz en kolayı olacaktır. İletişim bölümünden bizlere ulaşarak bu işlemi yapabilirsiniz. Eğer ufak dahi bir bilgi sahibiyseniz ürünlerin teknik özellikler kısmına bakarak hangi makineler ile uyumlu olduğunu kolayca keşfedebilirsiniz.

Teknik Özellikler
Garanti Süresi3 Ay
Ürün Boyu24inch ve 42inch
Ürün DurumuOrjinal İkinci El
Uyumlu ModellerHP Designjet 500 / 510 / 800
Yedek Parça
HP Designjet 500 / 510 / 800 Carriage Belt 42inch ( Taşıma Kayışı ) Detaylar
HP Designjet 500 / 510 / 800 Carriage Belt 24inch ( Taşıma Kayışı ) Detaylar
HP Designjet 500 / 510 / 800 Carriage Trailing Cable 24inch ( Kafa Kablosu ) Detaylar
HP Designjet 500 / 510 / 800 Carriage Trailing Cable 42inch ( Kafa Kablosu ) Detaylar
HP Designjet 500 / 510 / 800 Carriage Scan Axis Motor ( Taşıma Kayışı Motoru ) Detaylar